dust8

Jak skutečně porazit postupující plešatění i bez drahého nastřelování vlasů?

Nejlepší odpověď
Drap

Být o krok napřed. Holit hlavu dohola a nikdo si žádného vypadávání ani nevšimne.

Další odpovědi
cappuccino

Uz jsi vyzkousel kofeinvy sampon?
Znam nekolik muzu, kteri si denne patlaji na hlavu brezovou vodu. Pry to pomaha!

Lotr2008

Zajímalo by mne, jak Drap dokáže na jednu otázku odpovědět dvakrát.

led

To je rýchly dvojklik zvaný „starecký prstík“ v 1 sekunde počas priebehu odosielania prvého potvrdenia. Stalo sa to aj mne, ale ja to volám „trasľavý prstík“.