Zlatý

Jak skončil Trautenberk?

V krkonošskejch pohádkách? Nepamatuje někdo poslední díl, abych na to nemusel koukat?

(doufám že to s ním dopadlo dobře, byl to sympaťák)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pamatuji. Všichni se na něj vybodli a zdrhli ke Krakonošovi. Pamatuji si, že měl pak v chalupě pěknej binec a spálil se o pánev (tu na smažení!), když se snažil něco sám si uklohnit. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Poslední byl 20. díl Jak Trautenberk prodával vodu.

Anče, Kuba, Hajný a Trautenberk se vrací z jarmarku a Trautenberk dostane žízeň, protože ten den bylo velké horko. Anče mu nalije skvělou vodu z jedné studánky... Každičký tvor měl žízeň, že by i zlatem za vodu platili. Toho musel za každou cenu využít Trautenberk a pod záminkou pomoci ostatním nechal postavit hráz, aby bylo vody dost pro všechny. Když se však "poddaní" dozvědí, že vodu chce prodávat, rozhodnou se od pána odejít. A protože byl Krakonoš poblíž, nabídl jim službu u sebe v Krakonošově. A tak Anče, Kuba a hajný žili šťastně a spokojeně v chaloupce, kterou jim vybudoval Krakonoš. Na ní hospodaří spokojeně až do smrti.
Ale Trautenberk moc dlouho nepřežil jelikož byl zvyklý na to, že ON sám nemusel nic dělat.

Video autor odstranil. Připomněla jsem si epizodu z obsahu.

http://www.serialzone.cz/…

Stříbrný

Jestli se dobře pamatuju,Anče,Kuba a hajnej se odstěhovali ke Krakonošovi,takže zůstal sám a moc dobře se mu nedařilo.

Bronzový

Jistě mu dal Krakonoš za vyučenou :D Jinak s nadsázkou nás čeká ještě pár posledních dílů v Parlamentu ČR, kde panuje rakouský kníže Trautnberk (Švarcenberk) a jeho čeledíni...

Diskuze k otázce

anonym

skoncilo to tim, ze sel na odpovedi ... hledat si novou Anci ...
( an., prominte ) :)
-iv-

Zlatý

annas

Nebylo by lepší, kdyby Anče zůstala u Krakonoše? :-))

Zlatý

annas

Vlastně u Tautenberka .-))

Zlatý

annas

Iv, odvolávám, co jsem napsala...Anče přece udělala dobře, že se vymanila z vlivu Trautenberka, který jí rozkazoval na rozdíl od Krakonoše. Ten jí pomáhal ... Dobro zvítězilo ...

Mea culpa, mea maxima culpa ...

Zlatý

bolak

-iv- je krakonoš?

Zlatý

annas

Iv na rozdíl od Krakonoše je reálná, nechrání jen Krkonoše ... :-))

anonym

an., ja si pletu jenom Bolka a Lolka .., ale vy si pletete i Trautenberka s Krakonosem. ! :)

Zlatý

annas

Iv, jo, jo. Ty dva by nepopletl žádný jiný popleta.
ale já popleta je popletla. :-))

Zlatý

bolak

ale věděl že by na ní nestačil, a tak se spolčil s nesmrtelnou tetou... je to tak?

Zlatý

led

Kto ma volá?
:)

Zlatý

led

Len s tým rozdielom, že zlý král aj so svojou dvornou dámou sa ma pokúsil odstrániť, tak ma ohovoril u Zdeňka Zelenky, ktorý zo mňa spravil Závist, ale v skutočnosti opak je pravdou moje meno je Láska, lebo len tá je nesmrteľná.

Zlatý

annas

Můj böže, můj bóže, můj bóže? Kdo to mohl tušit... , že rozum přijde o rozum ...? :-))

Nesmrtelná teta - závist ušitá na míru.... Důležité je, že Matěj poznal Pavlínku...

Zlatý

vagra

:))

Zlatý

bolak

Damiana: takže dobro zase vostrouhalo... :(

Zlatý

Damiana

Tak, tak. Co taky čekat od nevděčný chásky himlhergotdonevetrkruncajselem ent!

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.