Calimë

Jak si znovu začít povídat s kamarádkou?

Ve škole máme v „partě“, nebo jak se tomu říká, kamarádku, se kterou jsem se jednu dobu bavila téměř 24/7, ale našla jsem si jiné zájmy a už je těžké si s ní o něčem povídat, protože jednak nemáme o čem (tolik nečte, kouká se na úplně jiný druh seriálů) a navíc máme každá jinou představu o (dobře řeknu to) „hezkém herci“ a každá žijeme úplně jiným způsobem
jak se s ní mám znovu začít bavit? někdy jí napíšu na facebook, ale ona si začne buď stěžovat na svůj život nebo začne mluvit o učení a já vůbec nevím jak navázat konverzaci. naše každodení koverzace se změnila na „jak je“ a je mi to opravdu líto :( co mám dělat?

Odpovědi
Questman

Najdi si jinou kamarádku

Hamon

Najdi nove spolecne zajmy.

gracesabol

skus se s ni napojit

anonym

Zkuste ještě jednou, jestli nemáte něco společného, nebo si najdi jinou kamarádku, která je podobné ráže jako ty