Dagmarka35

jak si spočítám kolik budu plati za plyn?

jsem u rwe severomor. a nemůžu pochopit jejich ceník,já mám 2404,905 stav na plynoměru a netuším jak se dopočítat částky kterou zato zaplatím.děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

vezmeš tento konečný stav a pak počáteční stav. počáteční je ten, co byl v posledním vyúčtování jako konečný. najdeš na faktuře.
výsledek vynásobíš 10,501 což je spotřeba v kWh.
Pak si najdeš na webu cenu plynu za kWh a měsíční plat.
Výsledek vynásobíš cenou a přičteš 12× měsíční plat. Pak odečteš zálohy a výš jestli + což je přeplatek nebo – nedoplatek

Další odpovědi
ReHu

Miroslavst – ty tohle všechno děláš? Jako počítáš? Na to tedy čas nemám. A ani o nikom takovém nevím.