Zlatý

Jak si myslíte, že by se zachoval(a) Váš partner(ka), kdyby Vás načapal(a) inflagranti?

Nastalo by peklo, křik a rvačka, nebo jen ledové ticho?

A už jste takovou situaci zažili? :-(

Já zatím ne, ale člověk nikdy neví ;-)
Ríša mi tvrdí, že přijít domů a najít mne v nedbalkách v pánské náruči, pozve dotyčného na pivo:-)
A já si říkám: To bych teda chtěla vidět!
Ale je fakt, že mi vždy, když vyjede z práce, telefonuje, že je na cestě domů :-)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Dr. Plzák už na to dávno popsal optimální recept. Tj. zachovat se důstojně a vyzvat zůčastněné, až se obléknout a uklidní hormony, si v klidu sednout ke kafi. Prostě zachovat se jako zralý partner s nadhledem a rozumovým přístupem.
Naopak pro přistiženého, hrát nevinného naivku a'la, Jak to, mně řekla, že je rozvedená (volná, vdova apod.), Vidíte to? Tak nás vlastně podvedla oba a tak jsme na jedné lodi!
Další jeho doporučení zní: Zásadně se nevracet domů nečekaně a bez ohlášení, to platí pro obě strany.
P.S. Ještě si vzpomínám na nádhernou pointu: "Miláčku, přece bys nevěřil svým omylným očím víc, než mně samotné!"
Doplňuji:
Omluva za pár překlepů, je to příliš emotivní téma.

Další odpovědi:

toto vážně nikdy řešit nebudu muset, protože si jsem 100% jistý tím, že bych ji nikdy nepodvedl :) a pokud by se statistika mílila, tak bych udržoval dostatečnou prevenci, abby se o tom nikdo nedozvěděl :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.