Michalka89

Jak si mohu zaridit pedagogické minimum?

Nejlepší odpověď
Alesh

Představ si, že to jde studiem VŠ. 😉

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/#q=pe­dagogick%C3%A9%20mi­nimum

Další odpovědi
ChineLin

  1. Studium v Bc. programu na nějaké vysoké škole – peďák, nebo jakákoliv, která má i možnost pedagogického studia – typicky trvá 3 roky v kombinované formě. Dostanete druhý titul (nějaký z jiného oboru asi už máte, když se ptáte jen na pedagogickou část) a projdete zkouškami a státnicemi.
  2. Absolvování nějakého akreditovaného kurzu celoživotního vzdělávání – trvá většinou rok, nebo i méně. Napíše se práce, projde se zkouškou. Dostanete osvědčení, žádný titul.