henry4320

Jak si dát na profilovku vlajku?

Všiml jsem si, že v poslední době všichni soucítí s Paříží a všichni si Francouzskou vlajkou překrývají profilový obrázek na Facebooku, a tak se chci zeptat, jak bych to mohl udělat…

Odpovědi
anonym

Face nepoužívám,ale snad tady nakdeš nějakou radu.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=profilov­ka+na+faceboo­ku

anonym

Zeptej se na FB, tam jsou rozumnější, tam ti to vysvětlí i bez odkazů.

anonym

Doufám, že si tam dáš ruskou, protože v ruském letadle zahynulo více lidí než v Paříži.Zkus se jednou neopičit po jiných a udělat něco jiného.

cepice

Tuto možnost FB nabízel sám pár dní po #ParisAttack, stačilo kliknout na příslušné tlačítko, kteérse objevilov newsfeedu a vlajka se sama nahodila. Teď již to možné asi není. ;)

Emefej

lahny > a co třeba korejskou. Pamatuješ na let KAL007?