luckykubrt

Je možné tady na Odpovědi.cz vytvořit anketu s výběrem více možností ?

Odpovědi
anonym

Je.

led

Ano, je tu možnosť ankety s vytvorením

  • vlastných (predpísaných) 6 odpovedí (šablón),
  • alebo 5 šablon odpovedí a 1 šablona „jiná odpověď“, čim sa umožní uživateľom prejaviť na anketu aj iný názor, než predpísaný.

luckykubrt

Nemyslel jsem to, že si můžu navolit více možností pro odpověď, ale to, že můžeš označit více odpovědí v anketě. Toho jsem si tady nevšiml… ani při tvorbě vlastní ankety.

led

To tu nie je

Dochy

Aha.. Tak to jsi formuloval otázku dost nešťastně… Souhlasím že by se to někdy šiklo…