Jak se zbavit závislosti na sebeukájení?

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat na problém ohledně sebeukájení/masturbace. Je mi 16 let a už od svých 13 let masturbuji snad každý den,někdy i vícekrát za den. Jenže sem si z toho vybudoval takovou závislost,že teď bez toho nevydržím ani den. I když přijdu třeba unavený domu a nic se mi nechce a ani masturbovat se mi nechce,tak prostě musím,i když z toho už takový velký požitek při vyvrcholení nemám. Jak to trochu omezit? Nechci úplně přestat,ale rozhodně nechci každý den.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Neboj, ono to přejde. Kolikrát budeš rád, že až přijdeš z práce, bouchneš sebou do postele a o mast. si ani nevzpomeneš!

Bronzový

časem tě to přejde...Až příjde žena,práce a problémy nebudeš na to ani myslet.Věř mi

Nemáš jiné povinnosti,počkej až půjdeš do práce a založíš si svoji rodinu,pak to ochabne.

Zlatý

ále jenom to pěkně hoň ..čím dřív s tím praštíš, tím dříve se ti stane žrádlo náplní života
Doplňuji:
..dej mu pěkně za uši a neřeš "kokotiny"

Zlatý

Sice, jak už řekli ostatní, to ničemu neškodí - pokud však cítíte znaky psychické závislosti (a z vašeho popisu to už i na závislost vypadá), stálo by za to navštívit psychologa. (Toho se nebojte, dneska k němu chodí pomalu každej - a mnohdy pomůže.) Jinak se totiž může stát to, že budete masturbaci dokonce upřednostňovat před sexuálním životem, protože zjistíte, že vás uspokojuje lépe - a to by byl teprv průser.

Stříbrný

Já kdybych tě přitom nachytala v koupelně, to bys viděl ty nestydo....(jak bych tě utahala:DDD) to bys dostal...:DDD
A "rozhodně nechci každý den" znamená, že ti přece musí stačit jednou - večer před spaním, a ne pětkrát denně, že :D
To by teď bylo sexistické, kdybych teď podotýkala, že muži "mají produkci semene" a musí to tedy dělat mnohem častěji..., než ženy...Holky musí taky někdy pětkrát denně ... No já né...to vůbec neznám, že :DDDDDD

http://www.ulekare.cz/…
Doplňuji:
(když se někdo trápí a btěžuje ho to,vojákům taky dávali do čaje)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1667
Zlatý mosoj 1507
Zlatý marci1 1321
Zlatý annas 1031
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 767
Zlatý briketka10 733
Zlatý quentos 727
Zlatý iceT 569
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.