Katusa

Jak se zbavit zápachu z trouby?

Máme elektrickou troubu s horkovzduchem, kyž ji zapneme, smrdí silně spáleninou, ale pouze venku, vevnitř ne. Zkoušeli jsme provést klasickou údržbu,vymytí, ale nepomohlo, žádné zbytky potravin nebo tak něco tam nejsou. Nevíte prosím někdo čím by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
Deli

Nezateklo Vám někdy při pečení něco až někam do útrob trouby?
Druhá věc, která mne napadla, je zkontrolovat připojení trouby. Může se tam někde zkratovat kabel a něco se pálí. Je to ale jiný zápach než spálené potraviny… Takhle jsme málem vyhořeli, za vestavnou troubou nám vyhořela zásuvka. (Mistrovské dílo bývalého majitele domu.)

Další odpovědi
elektrikář

Pokud je to zápach ze zatečených potravin používá se octová voda,Pokud jsou ztoho cítit spálené plasty plasty je nutná kontrola od elektrikáře.