Jak se zbavit nevolnosti po cvičení?

Dobrý den.
Mám problém ohledně posilování,cvičení apod. Navštěvuji střední odbornou školu osob a majetku a zde se klade důraz na tělocvik. Ve středy míváme učitele,který nám dává kapky - klade velký důraz na maximální vyčerpání. Mám problém s tím že běháme třeba 30 minut v kuse,do toho cvičíme.. Pak zavelí,ať zastavíme běh a uděláme si rozcvičku,jenže vždy když začíná kroužení hlavou a já kroužím,děsné se mi dělá černo před očima,udělá se mi zle,chce se mi zvracet,mám křeče v žaludku a cítím se slabě. Čím to je? Nikdo ze třídy tohle nezažívá,i nesportovci,co sedí u počítače. Jak se toho zbavit?

Odpovědi:

Pokročilý

nwm,jak chceš.

Zlatý

príčin môže byť ix - od telesnej stavby až po začínajúcu cukrovku či inú poruchu metabolizmu ...

treba navštíviť lekára a tam po konzultácii (popísaní príznakov) požiadať o uvoľnenie z telocviku, keď je telocvikár magor.

;-Q

Pokročilý

Toto signalizuje problémy v krční páteři, navšiv co nejdříve ortopeda. Asi máš zablokovanou krční páteř. Mohl by ti rychle pomoci manipulací s hlavou, případně doporučí rehabilitace a dá ti potvrzení, že tento cvik nemáš dělat. Kroužení by mělo být pomalé, kruž jen pomalu polokruhy, kdy máš hlavu předkloněnou,nezakláněj ji dozadu.

Já jsem měla podobné problémy (hlavně když jsem cvičila ráno) a začala jsem při velké fyzické zátěži hodně pít a to mi pomohlo. Vyzkoušejte to. Kdyžtak opravdu navštivte lékaře, raději nic nepodceňovat. :-)

Pokročilý

Trošku mně děsí to KROUŽENÍ hlavou. Možná hloupé, ale jak kroužíte? Zakláníš hlavu tak, že se dotýkáš týlem zad? Kdysi jsme měli tělocvikáře, co s námi takhle kroužil hlavou a po letech jsem zjistila od rehabilitační sestry, že to je jedna z nejhorších věcí, co udělat krční páteři. Jinak třicetiminutový běh by neměl mladého člověka nějak rozhodit. Fakt je to na lékaře. Řekla bych obvoďákovi o žádanku na ortopedii a neurologii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.