Avatar uživatele
NikkiD

Jak se zbavit ďolíků v parketách?

Když jsem se snažila rozšťípnout velmi silný řetěz, scvakla jsem ho do štípaček, do kterých jsem následně mlátila kladivem, ale protože jsem idiot, neuvědomila jsem si, že v parketách budou ďolíky…

Teď tam je několik ďolíků o hlouce cca 2–3mm a absolutně netuším co mám dělat…to dvou dnů to musí zmizet! :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gepik

Zkus reparační pastu, něco jako je v odkazu http://www.bo­maparket.cz/pro­dukt/osmo-reparacni-pasta-na-drevo-100g

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dolíky zmizí jedině vybroušením parket. Teď bych hledala šikovný kobereček, který by tu pohromu schoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Možná, že půjdou vybrousit, ale podle životního stylu doporučuji vyměnit podlahu, třeba za betonovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ministri

Zakapat epoxidovým lepidlem.
Doplňuji:
Příště zkuste řetěz přeříznout rozbruskou nebo pilkou na železo.

Upravil/a: ministri

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vyřízni, dej izolaci, zasyp dobrou zeminou a zasaď strom nebo nějakou květinu či zeleninu..
Rychlé, originální, užitečné (třeba při pěstování citrusů).
Nebo ďůlky zvětši tak akorát pro hru kuliček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jsou plastická plnidla.Pod obchodním názvem tekuté dřevo. Zaplnit přetáhnout špachtlí a po zatvrdnutí zbrousit skelným papírem Bohužel to bude stále trochu vidět. Ve tvém případě by to chtělo vymněnit potlučené parkety, Také i tvojí hlavičku.Na takovéhle činosti se používají prkénka na maso.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek