Klára K.

Jak se vyrovnat s odchodem kamarádky na jinou školu?

Navštěvovat se moc často nebudeme moct, jede z Brna do Prahy…

Odpovědi
www

Začni se věnovat více svým hobby, nebo si najdi nové.
Tímto způsobem přejde stesk rychleji.
Zkušenost

Reezo

Však je jen na vás jestli zůstanete v kontaktu a budete se scházet. Sice to nebude tak často, jak jsi třeba zvyklá, ale to je život. Na další škole poznáš nové lidi.

marci1

Chce to chvíli času, než si obě zvyknete. Ale v dnešní době technických vymožeností spolu můžete být ve styku třeba přes Skype ( tam se uvidíte ) nebo mobilem. Také mám kamarády s kterými si telefonujeme přes Skype 🙂

STUDENTKAEVA

Zůstat v ní kontaktu a najít si jiné kamarádky..