paul1

Jak se Vám líbí tato forma každodenního cestování?

Vypadá to jako fantastické řešení dopravy z verneovek, ale už se to blíží realitě.
Sériová letadla Archer budou fungovat v hustě obydleném městském prostředí.
Aktuátory Honeywell vyvinuté v Brně budou klíčovým prvkem konfigurace 6 překlopných rotorů letadel Archer, která budou určena primárně pro každodenní cestování v okolí velkých metropolí.
https://www.techzon­.cz/honeywell-bude-dodavat-aktuatory-z-brna-a-dalsi-technologie-pro-letadla-archer-urcena-pro-mestskou-leteckou-mobilitu/?

Odpovědi
Disraeli

Tyhle články beru VŽDYCKY s rezervou a vnímám to to jako plané „sliby“ a předpovědi. Kdybchom se jimi řídili, dávno žijeme ve sci-fi světě. Několikrát ročně vyjde plno takových článků nebo tvrzení různých firem nových převratných způsobech (něčeho) a technologiích, které „se v následujících letech stanou běžnými, budou se více zavádět, rošiřovat“ atd. Roky uplynou a kde nic tu nic. Buď z těch plánů sešlo, projekty (i technologie) selhaly nebo je ticho po pěšině – nic o tom není známo od vydání těch článků, nic se o tom neví a zapomene se na to. Občas se taky ukáže, že to byly vyloženě nepravdivé zprávy nebo alespoň zavádějící informace.
Vždycky přehnánět, fascinovat, psát o senzaci… přesto je realita většinou jiná a takové technologie a způsoby v nedohlednu.