lukas1912

Jak se vám hrála Far Cry 6?

Už sté někdo hráli hru far cry 6 a jak se vám líbil příběh hry.

Odpovědi
Filip84

hra bila spatná

Už jsi, někdy, někde, viděl, aby hra někoho zmlátila?

Jak to funguje? To půjdu po ulici, tam, jako, bude trafikant mít trafiku, a v té trafice bude prodávat nejmenovanou hru od nejmenovaného výrobce, já půjdu kolem, ta hra vyskočí a bude mne bít? Nebo jak se to dělá, aby hra někoho „bila“?

No, buď jak buď, určitě máš placatý přístroj, natoč o tom video a nahraj to na YouTube a, prosím, dej sem URL, já bych velice rád viděl, jak hra někoho bila a zbila.

Mám docela velkou představivost, ale tohle je prostě mimo můj vesmír. Nicméně, člověk se učí celý život, tak, víš co: ukázaná platí! 🙂

Lgee

hra bila spatná

zjentek

🤣🤣🤣