Pokročilý

Jak se správně sám "ostříhat" strojkem?

Mám strojek a chci se ostříhat. Sám. Doufám, že to zvládnu, každopádně, není proč chodit kolem horké kaše - na temeni hlavy mám víc vlasů, než na bocích a proto bych to rád nějak zamaskoval (nechci uplně dohola), ale jak na to?

Napadl mě způsob, že bych temeno hlavy sjel menším nástavcem (9 mm) a boky větším (12 mm), ale nevím, jak to ve výsledku bude vypadat.

Máte s tím zkušenosti? Nebo rady? Sice nosím čepice, ale v práci jí sundávám, tak nechci být pro smích. Jsem kadeřník amatér.
Doplňuji:
TEDA OPRAVA:

Na temeni mám vlasů méně (tak už to bývá) a na bocích více ..

Odpovědi:

Stříbrný

to by nevypadalo dobře, jestli máš hezký tvar hlavy, doj to všechno na stejnou délku, jinak se ti to temeno zvýrazní ještě víc, nastav a jeď. Nezapomeň na stále stejný úhel strojku k hlavě, abys moc nezajel, když strojek víc skloníš, dělám to už několik let
Doplňuji:
ne, že doj, ale dej :-D

Pokročilý

ja som mal vlasy takmer po ramena a nedavno som sa dal ostrihat podobne ako opisujes ak si si nie isty ze to spravis dobre tak zvol radcej kadernicku, alebo kamarata, kamaratku ktora by ti s tym pomohla :) ja osobne by som to sam neriskoval, iba v pripade ak by som sa rozhodol ist na koleno :D

Bych ti na rovinu rekla, ze sem se strihala sama a uces dopadl priserne..........na tvým mýste jak ti tady nekdo radil bych ti poradila toho kaderníka ono totiž kdyz si to ostríhas sam tak ti z toho vyjde neco jiného :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.