Jak se říká typu řeči, když někdo promlouvá sám k sobě?

Dostala jsem otázku jak se říká typu řeči, když někdo promlouvá sám k sobě.... Já nejdříve myslela, že je to metafora, ale pak mi došlo, že je to nesmysl... :D Nevíte někdo jak se tomu říká???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Užívá se v literatuře - vnitřní monolog (vyjadřuje vlastní myšlenky)
.
Případně monolog = samomluva, postava mluví sama k sobě, také vystupování jedné postavy. - užívá se v dramatu.

Další odpovědi:

Zlatý

Samomluva.

Pokročilý

Nebojsakecání,když se bojí,tak si povídá,aby to strašidlo si myslelo,že není sám a je ještě s někým.
Nebo jestli třeba kvůli tomu ,aby šéf si říkal,jak je ten člověk pracovitý,že je ho stále moc slyšet, jak povídá.To už bylo doopravdy,že jeden pracovník a nikde nikdo,tak něco plácal a dělal rámus avšichni si mysleli,jak moc pracuje a on se při tom tam pěkně ulejval..A také nežli na to přišli,tak měl pěkný plat a ostatní ne.. Jistě, jak řekli už tu..Tak nebudu opakovat,když tvá otázka je zodpovězená..

Asi samomluva ne? :)

Bronzový

Já osobně si myslím, že v mysli každého člověka je takzvaný bůh. (dobrý hlas), který radí, chrání a pomáhá. Mě se stává často, že když přemýšlím nad něčím, tak si občas řeknu, že by to bylo správné, ale pak se zachovám třeba jinak :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.