Jak se připojit k XBOX live?

Kámoš si pořídil nový XBOX a k tomu FIFU 14, přitáhl to ke mě a tak, že si zahrajeme. Ani jeden jsme ještě nikdy žádnou konzoli neměli, jen PC. Nicméně plno mödů ( sezony, turnaje, atd. ) jsou pro hraní podmíněny přihlášením k XBOX Live a komunitě EA, ale vůbec netušíme jak to máme udělat. Na internet konzole připojená je, návod k tomu není. Co se týče XBOX Live je tam vše anglicky, kterou bohužel neovládáme zcela dostatečně. Když mě to vyzvalo k zadání mailu, zadal jsem mail, heslo, jméno, ale nakonec vyskočí zase že je něco špatně a vrátí mě to na mail. Jaký tam mám teda zadat? Nebo prostě a jednoduše, co udělat pro to, aby jsme si mohli zahrát nejen přáteláky, ale i třeba celou sezonu. Díky

Odpovědi:

Pokročilý

Jedinou konzoly co jsem měl byl Playstation 2 takže s tímto ti bohužel neporadím. Ale slyšel jsem že se Xbox Live platí myslím nějak kolem 1000 kč za rok nebo měsíc ale nevím jestly je to přesná částka a jestly se to platí za měsíc nebo za rok a nevím navíc jistě že se to platí jen jsem to slyšel. Slyšel jsem to od FlyGuna je to někde v tomto videu http://www.youtube.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.