Romann1610

Jak se připojit k wifi?

Proč mi nejde se s notebookem připojit k WIFI síti například v kavárně, kde je WIFI volně přístupná?Doma mi WIFI na notebooku normálně jede.Typ notebooku Notebook ACER eMachines E640-P322G25MN.Můžete mi někdo prosím poradit jak to udělat abych se mohl připojit.Díky za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Pokud máte Windows 7, tak do jeho jádra byl přidán algoritmus který kontroluje zda-li síť je zaheslovaná či ne. A pokud je volně dostupná tak kvůli bezpečnosti odmítá příchozí pakety z wi-fi sítě. Pokuste se nastavit v Ovládací panely → Síť, nejspíše to hledejte v podrobnějším (Většinou tlačítko Více…) nastavení

anonym

i když jsou veřejně přístupné wifi, tak některé jsou pod heslem, zeptat se obsluhy na přístupové heslo.