[VorteX]

Proč mi nejde wi-fi na netbooku ?

Proč mi nejde wi-fi na netbooku ? Múže to mít něco společného s Frameworkem ? Když zapnu pc tak mi framewrok vypíše error že některé aplikace nemusí bežet správně a neběží mí vůbec wiwfina … Jak to ? Předem děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Buhužel nefunguje Fn+F3 ani Fn+F2 závada je jinde

Odpovědi
nikolqa.o

A zapnul jsi si na NB vůbec wifi ? Někdy se stává, že je vypnutá a musíš si jí zapnout stejně jako třeba bluetooth. :)

Zapneš jí stisknutím kláves FN + F2. :)

Pokud to nepůjde, tak už nevím.

Wortygen

Přesně . Máš vůbec zaplé wifi na notebooku? Na jiných noteboocích to je jinak. Třeba ja na ACERu mám zapínaní wifi či bluetooth Fn + F3 .

A je ještě možnost , že musíš zadat klíč od zadané wifi , aby ses na ní mohl připojit. Ale to asi není v tvém případě.

badisko

presne tu verzi framewrok opravit …preinstalovat stahnout updaty…mas ovladace na wi-finu vporadku?…co mas za OS…a jakej mas notas?…podivej se do ovladacu zda ti nejaky nechybi…treba prave ten na wi-finu…