e1232851@trb

Jak se přestěhovat do USA?

Jak se legálně dostat do USA?
pracovat tam
bydlet
vlastnit auto
mít stejná práva jako Američak apod.

Nejlepší odpověď
Arne1

  1. Vyhrát v loterii Zelenou kartu
  2. Být odborníkem který si sežene v USA práci na dálku (nebo při zájezdu tam) a zaměstnavatel mu pomůže Zelenou kartu sehnat. Není to jednoduché ani levné, počítej že to může spolknout i děkolik desítek tisíc.

Ideální například výměnné studentské pobyty kde se můžeš dosta k nějaké praxi.

Zdroj: https://www.us­cis.gov/green­card

Další odpovědi
Kepler

Jak psal Arne, legálně to jde dost nesnadno. Já bych to vzal jako turista přes Mexiko a za pomoci místních převaděčů přešel poušť dřív, než tam kačer Donald postaví tu zeď.