belgik

Jak se pomstít?

Kamarád mě a moji rodinu připravil o peníze, které bohužel nejsou právně vymahatelné. Napadá vás někoho jak se mu šikovně pomstít?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já bych mu určitě znepříjemnila život a podala bych na policii trestní oznámení o podvod, nazývá se to Výzva k vydání bezdůvodného obohacení. Můžeš to podat, i když na to nemáš svědky. Ať má aspoň co vysvětlovat, až ho policie předovlá k podání vysvětlení a jestli máš svědka, tak o to líp, policie se tím bude muset dál zabývat

Další odpovědi
Drap

Hodil bych to za hlavu. Peníze jsou pryč a co si tím pomůžeš? Můžeš se tak dostat jen do dalších problémů. A mstivost neni vůbec dobrá vlastnost.

venkovan

Pomstou nic nevyřešíš – zamysli se kde jsi udělal chybu, že peníze nejsou právně vymahatelné. Třeba kamarád jen využil tvé hlouposti, tak pomsta není na místě.

Orange

Těžko ti bez detailů někdo poradí… Zkusil bych mu peníze vzít zpět, podobně jako to on udělal tobě…

A že pomstou se nic nevyřeší jsou kecy.

OndriisekxD

Já bych to asi dal na policii! Takové případy se řeší na policii.