Michal Kole

Jak se podává stížnost na českou obchodní inspekci, když se nějaký podnikatelský subjekt HRUBÉ,NESLUŠNÉ chová k zákazník

Co vše musí stížnost obsahovat ?

Jak to doložím, aby to nebylo tvrzení proti tvrzení ? Když video, fotka screenshot bez souhlasu je zakázané…

a navíc screenshot fotku, video jde navíc upravit v softwaru, který je zdarma ?

Odpovědi
Drap

Musí obsahovat na koho a přesně na co si stěžuješ. Oni si to prověří sami

www

Ale no tak, Michale, nemáš net? 😁
Podívej se tedy do zdroje!
Čau!

Zdroj: www.coi.cz/cz/spo­trebitel/poda­ni-stiznosti-podnetu-dotazu/

zzzzz

Míšo hrubé a neslušné chování nemusí znamenat porušení zákona. Stížnost by si měl podat písemně, poštou, ale většinou ti to ČOI uzná i emailem, popiš přesně vzniklou situaci, na co konkrétně si stěžuješ a který konkrétní zákon a jeho § tím byl porušen. Jako důkaz můžeš doložit svědectví, znalecký posudek, fotky, videa atd.