Verule

Jak se odpojit z FB chatu a přitom být stále na Facebooku?

Jde to vůbec u nových verzí prohlížečů?
Doplňuji:
stejně to nejde a nikde to tam neni, aspoň u mě..

Nejlepší odpověď
anonym

Klikni na chat,v pravo dole,otevřou se ti možnosti,klikni na ně a potvrď „odhlásit se“ A je to!

Nezáleží na prohlížeči (aspoň doufám) ,ale určitě to jde.Jak jsem psal,v pravo dole máš přece Chat a vidíš,kdo je na FB přítomen.Tak na to klikni!

Další odpovědi
Tombik

Jak psal kolega. A takhle nějak to vypadá http://www.fre­eimagehosting­.net/uploads/3888686739­.png