Jak se odhlásit z facebooku?

chtěla bych se odhlásit na trvalo z facebooku,ale nevím jaký je postup

Nejlepší odpověď
Rohlik

Uživatel jennysh radí špatně, to je pouhá deaktivace účtu (profil bude uchován, přátelé vás na FB stále uvidí a mohou prohlížet vaše fotky, atd…), pokuď chcete FB opravdu celý zrušit, tak musíte odeslat žádost, tu najdete v přiloženém odkazu.

Zdroj: www.facebook.com/hel­p/contact.php?show_for­m=delete_accou­nt

Další odpovědi
jennysh

běžte na hlavní stránku: a tam nahoře zmáčkněte: Účet,nastavení účtu,a dole deaktivace účtu.
Doplňuji:
Ano,Potvrzuji uživatel Rohlík má přesnější odpověď.To já jsem třeba nevědě,ale teď už to vím.

elektrikář

Zadej si to na fac. jako otázku. Najdeš tam návod.Ale dalo mi to dost práce se té povory zbavit.

Michal Kole

Na serveru blesk něco vyšlo

http://www.bles­k.cz/article/14 5123