Zvědavý

Jak se obdorně říká tomu učesu, kdy máte na celé lebce jen milimetr (max dva, tři) dlouhé vlasy ??

Doplňuji:
http://media2­.prozeny.cz/i­mages/articles/8/5/3/6­358/teaser/te­aser/b3865413­4cab539533cef­ce9533fd9fc/fo­tos-actores-wentworth-miller.jpg

tady tento, jak se mu říká ?

Nejlepší odpověď
anonym

„Na ježka“…
😉

Další odpovědi
zzzzz

Nevím jak odborně, ale u nás se tomu říká „sjet dvojkou, trojkou“ atd. podle milimetrů. J en ten strojek nástavec a ten se nasadí právě podle požadovaných mm.

🙂

arygnoc

2 týždne po chemoterapii.

;)

Awe

Mám to na milimetr bez nádstavce a každý mi zákonitě říká pleška :D

ke4n

tenisak

kelley

strniště…