Pán Neznamý

Jak se nemám stydět před holkou kterou miluji předem díky :) :D

Odpovědi
anonym

V čem stydět?v pohledu do očí,v podáí rukymv líbání,že budeš nahej,či jak to myslíš?

anonym

Představte se jako Pán much a bude "ruka v rukávě"i,kdybyste hlasitě zabzdil večer na lavce u fontány v parku.

klumprt

Pokud ji miluješ předem, není se za co stydět. To je úplně normální pozice.