Jak se někdo může prosadit ve wrestlingu?

Když je vítěz předem dohodnutý? Třeba John Cena chodil do školy pro wrestlery, ale tam je spousta lidí, podle čeho se rozhodne kdo zvítězí?

To ten wrestler nejdřív zbije šéfa aby ho nechal vyhrát a pak jde „vyhrát“?D:

Odpovědi
Drap

Většinou je vše předem dohodnuto. Prosadit se neni problém, pokud budeš něco umět, znát sperávné luidi a mít peníze.

SickBreed

Na tu otázku je jednoduchá odpověď. Stejně jako herci, nebo třeba pornoherci. Musíš mít charizma a potřebné schopnosti. V takovém případě určitě budeš do show obsazovaný a i scénář ti bude příznivě nakloněn.

ZEW.cz

Musis nekolik let jist steroidy…pak se muzes ptat na zbytek.

ReHu

Ač se to nezdá, i wrestling je sport.
Ale hlavně show.