Amnesia

Jak se nás kluci mají všímat???

Ahoj, chtěly bych se zeptat na jednu věc. Je nám okolo 15 let a během diskotéky na Lyřařském výcviku kluci pustiti písničky na „ploužák“. Před tím jsme si tancovaly obvyklé rychlé písničky. Ale u těch pomalejších nastal probném. O nás ve třídě jse známo, že jsme byly až moc „živé“, ale už se vše srovnalo. Snažíme se až ta moc nesmát, bavit se s klukama více a více, ale když příjde na použák… Nikdo e nezvednul, nešel k nám, abychom si s nimi zatančili. NIC!!! Prosím poraďte v čem je chyba! V nás??? V nich???

Nejlepší odpověď
IT

To se z takového úryvku těžko posuzuje. Třeba se nechtějí „ztrapnit“ před ostatními, neumí tančit, nemají dost odvahy… Ale nic nebrání tobě požádat o tanec nějakého kluka 😉 .

Další odpovědi
arygnoc

a čo bude, keď budete nosiť burky, nikáb, hidžáb, jašmak, čádor!
zvykajte si.

;-Q

Agneta

„Nikdo se nezvednul, nešel k nám…“ :DDD

Je vidět, že nejsi z Prahy, ale asi z nějaké dědinky :DDD

To se dělá takhle : když už máš vybráno, tak příjdeš blíž, ukážeš (na něj) prstem,
a vzápětí děláš tím prstem „přicházecí“ pohyb, a když nebude chtít, tak si pro něj dojdeš, chytíš ho za ruku a odtáhneš si ho na parket :DDD

Zaibatsu

Máte ve třídě posery, co držej partu. Dobrej koktejl, mohli by do našeho parlamentu.

střevo

Chyba je ve vás, nesmíte bejt střeva! ?;-)