ANGET

Jak se nadobro zbavit „výsluhového příspěvku“ aniž by to zařídila smrt?

Zákon č. 361 uvádí podmínky, při splnění podmínek vznikne „nárok“ na tento výdobytek pro doby..k (to jen z legrace né a by to někdo si představoval kdo ví jak … 🙂

Pokud nepožádá „nárokový“ a „oni“ na MV zjistí, že má „nárok“ musí TÉTO OSOBĚ tento výdobytek tz. „přisoudit“ podotýkám, že MUSÍ … i kdyby ten bývalý polda nechtěl a chtěl by nadobro skončit s MV tak to nejde … oni „MV“ mu ho přiřknou …

Pokud ho nechce tak v tom zákoně není možnost jak to provést … údajně, podle šéfky daného odboru u MV…

Je tady někdo kdo ví jak s tím tzv. vyje..t? pomůže změna občanství ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nepřevzít si ho.
A to ho jako někdo nechce? Já bych si ho když tak vzala za něj:-DDD

Další odpovědi
marci1

Buď si ho nepřevzít a nebo převzít a dát ho třeba na charitativní účely.

lota

Přiznávám, že nevím.:-(