panenka

Jak se mám zaregistrovat na Odpovědích?

dobrý den mám tu prosím k vám prosbu.předevčírem mi psala kamarádka že se jí nedaří zaregistrovat zde na tyto stránky.že vždy když zadá tuhle webovku tak se jí zobrazí jen bílá obrazovka.chtěla bych se zeptat proč mě to jde a ní ne a zda se dá něco s tým udělat.nefunguje jí to už druhý den děkuji mockrát všem za odpověd.(regis­trovaná tu je )

Odpovědi
standa

Patrně ji provozovatel serveru odpovedi.cz dočasně pozastavil přístup na své stránky…, nejspíš nedodržovala kodex uživatele těchto stránek.