Meropa

Jak změnit v gmailu… nebo jak se registrovat na youtube…?

Mám problém s tím že se chci registrovat na youtube přes gmail, teda spíše se tam asi přihlásit, ale pořád mi to tam píše něco ve smyslu že je něco v nepořádku s informacemi o datu narození. Mám tam totiž chybu, omylem jsem při registraci na gmail zadala rok 18.. místo 19.. a teď nevím jak se přihlásit nebo zaregistrovat na youtube bez toho abych se musela registrovat na jiný email.
Tak se chci tedy zeptat co s tím? Jestli napsat nějakému správci youtube nebo gmailu, nebo je třeba nějaký způsob jak změnit ten rok nebo jak se přihlásit na youtube bez toho aby mi to hlásilo chybu?
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Asi jedině skusit vymazat účet a pak ho skusit založit znova, po vymazání to bude asi chvilku trvat, než půjde založit znova. Vymazání je v Google, kliknout na jméno po přihlášení, pak nastavení účtu a Služby – zmazat celý účet Google.