Pokročilý

Jak se mám „odnaučit" rozmazlenost ? Předem díky :)

Doplňuji:
Je mi 10 ( odstěhovat se nemůžu )

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak na to bych odpověděl raději rodičům, protože rozmazlený může být akorát jedináček.Když je 2 a více dětí už není možná rozmazlenost.Není už tolik finančních prostředků dávat dětem tolik věcí na co si vzpomenou.
A jinak.DŮSLEDNĚ dodržovat zákazy a příkazy, které jsem dal ( pro Tebe by to znamenalo, které jsi dostal).
Neudělal jsi úkol, nedostaneš odměnu ( když je více dětí nepřipadá odměna za vykonaný skutek, protože KAŽDÝ musí dělat nějaký úkol (práci), podle věku na který stačí.
Mám tři, už dospělé děti, a nebyl čas a peníze na to, aby někdo z nich byl rozmazlován.
Doplňuji:
Také jsem si všiml, že to máš v kategorii psi, takže v tom ti neporadím.
Ale jinak, otázka je špatně formulována.Buďto chceš odnaučit psa, tím pádem má být.....Jak Mám odnaučit...a mělo by tam být ....PSA...
A nebo to chceš Ty sám a pak by to nemělo být v rurice "Psi".

Další odpovědi:

Zlatý

Odstěhuj se od rodičů a "poper" se s životem sám!
Doplňuji:
Teď jsem si všimla,že to máš v kategorii " psi",tak se omlouvám.Psa mám taky rozmazlenýho a už ho to určitě neodnaučím.

Zlatý

A odnaučit se chceš ty a nebo chceš odnaučit psa?Neboť otázka je položena tak,že odnaučit se chceš ty.
U psa ti asi moc neporadím,snad jedině omezit pamlsky,ale to je rada na prd.
Pokud se chceš odnaučit ty,tak to bude složité,ale i to jde,stačí být skromný,nenechat rodiče aby za tebe vše řešili,být soběstačný.

Zlatý

búda na záhrade (žiadny gauč, TV a pod.), psie žrádlo (nič "ľudského"), agility.

Kamarátka chová pekinézov a čivavy, nevedia čo je to "v byte" - majú vlastnú voliéru, výbeh, žrádlo - a to neznamená, že by ich nemala rada, keď ich nepustí do domu, práve naopak, tie psy sú šťastné.
Takže to platí i pre "bytové" psy (lebo také v podstate neexistujú, sú to zvieratá a do bytu nepatria).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.