Jak se mám nalíčit na svatbu?

Mám červené šaty a hnědé oči..Poradíte stíny? A doplňky?

Nejlepší odpověď
BEAES

K vaším očím bych doporučila nahé líčení, popřípadě stíny do bronzova, tělovou s nádechem do růžova,či béžova. Černou řasenku a tmavě hnědou tužku, pokud jste zvyklá na černou,tak i ta může být. Linku na víčko těsně nad řasy z třpytek-vyrábí např. značka Ardeco, krásně rozjasní oko. Pokud se necítíte se sama nalíčit, navštivte raději kosmetický salon.

Další odpovědi
ReHu

Na svatbu se používá klasické líčení. Tj.ne extra výrazné, to se k tomuto obřadu nehodí.
Tzv.nahé líčení je spíše na běžný den.
Vnitřní koutky oka prosvětlit, pod obočí také světlejší odstín, ale ne bílý, vhodná je barvy s odleskem do zlata, ale ne taková ta „pouťová“ ta působí lacině. Rty podle barvy šatů či kytice, ale přirozeně.
Nezapomenout na pečlivý make-up. Zafixuje se transparentním pudrem. A pokud je kosmetika kvaůitní, vydrží celý den 🙂.