Ivannny

Jak se ma trenovat v domacích podminkach.

Už 2 roky trenuji tak..že každy den dělam 100kliku (přesnyvch), asi 30 dřepu a 120sedlehu.

Učinek je, ale viditelny ne. Jsem silnější a tak ale moji figuru to nezměnilo. Chci radu jak často a kolik toho mam dělat. Poraďte kdo je zkušeny.

Odpovědi
HONZÍK

Jdi do fitka, tam ti poradi!

Zdroj: no are

Janeček

Já celý život cvičím doma. Chce to ale přečíst nějakou literaturu, a pak koupit nebo sehnat nějaké pomůcky, činky, nebo posilovací stroj, atd. a pak jen vydržet.Důležité je také správné stravování!!