škubánek

Jak se jmenují americké automobily, které v současnosti řeší velké problémy se světovou finanční krizí?

Odpovědi
venkovan

Mám takový pocit, že tato otázka je již několik stará, v současné době všechny automobilky řeší problémy spojené se světovou krizí. A pokud myslíš na koncern který měl problémy před několika lety, tak je v podstatě vyřešil – te´d se jen čeká jak jejich řešení dopadne.
Abys nebyla v omylu – finanční světová krize se dotýká všech. na někoho jen dopadne dřív, na jiné později. Únik je snad v polopoušti u Křováků.