Nikoltyna

Jak se jmenuje tento film?

Dříve jsem viděla kousek filmu a už si nepamatuji název. Myslím, že je to o nějakých mladých delikventech, kteří měli být převezeni někam autobusem, ale nabourají a v lese se střetnout s nějakými dívkami (myslím, že taky delikventkami) ale potom se je tam celý film někdo pokouší zabít..
———————————————————————
Byla tam i jedná scéna, jak jeden z nich stoupl do pasti na medvědy ale jelikož měli naspěch, tak mu ji chtěli useknout, jenže nakonec se mu oddělila sama..
———————————————————————
Pokud někoho něco napadá, dejte vědet. Klidně i doporučení na jiný film (třeba něco ve stylu Sezóna Zabijení). Předem moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
iceT

Mě napadá akorát tohle, ale to asi nebude ono

https://www.csfd­.cz/film/223826-pustina/prehled/

Další odpovědi
Kalim_YT

Nevím co to je za film, ale z vašeho vyprávění zní zkvěle! ;)