Katherine03

Jak se jmenuje tento film?

Bylo to o holce kteá žila se svým tátou na ostorvě v domě už neměla mámu, a jednou její táta odjel lodí pryč a pak tam byla ženská která žila ve městě a nikdy nevylézala z domu a pak letěla myslím na ten ostrov. A ještě tam byli lidi (muži) který na tom ostrovu chtěli vybudovat pláže a bary a ta holka to tam zatím chránila a víc už si nepamatuju a myslím že ta holka tam měla ještě zvířata. Děkuji za odpověd

Odpovědi
Corneliay

Zapomenutý ostrov?

Floki

pipi dlouhá punčocha

Mc Merkurion

Corneliay: … podle mne na 100%

Corneliay

Aspoň něco si pamatuji :D

Mc Merkurion

… nepamatuješ si ani jak byl starej ten film, nebo kdy jsi ho viděla?

Mc Merkurion

… pipi to není, film jsem viděl, hledám, nemohu si vzpomenout na název … nenašla ta holka tu ženskou tátovi jako přítelkyni přes internet?