Kapicka

Jak se jmenuje tento film?

Zdravím,chci se zeptat jestli neznáte tento název tedy přesněji je to horor/drama.Vím,že takových otázek na filmy je tu mnoho a budu moc ráda,když mi pomůžete.Určitě byste ho mohli znát a teď k otázce.Tento film má myslím 5 dílů.Asi zhruba před měsícem na Nově ho dávali,byl to 3 díl.V tom filmu byla dívka,která měla jít s partou kamarády na jednu akci,kde byly kolotoče a různé.Když nastoupila,měla vidění že se to celé zvrtne a zboří.Ostatní na to doplatí a nakonec i ona.Hned jak jí vidění skončilo,tak okamžitě vystoupila a někteří s ní.Dál se to odehrávalo,že vlastně „smrt“ sama si přišla pro zbytek lidí,kteří se jí vyhli.Omlouvám se jestli je to moc dlouhé,ale snad to bude stačit.
Doplňuji:
Pááni!Ano,to je ono.Je to Nezvratný osud,mockrát vám děkuji.Jste úžasní.

Nejlepší odpověď
Ivos89

ahoj nezvratny osud 🙂

Další odpovědi
anonym

http://www.vi­deos.wlashty.com/n/nez­vratny-osud/nezvratny-osud-3-2006.html

kamila44444

Nezvratný osud

Tazatelník

Nezvratný osud