stef

jak se jmenuje ten film

ahoj. potrebuju vedet jak se jmenuje jeden film.. myslim ze v nem hral adam sandler… mel zenu kterou silene miloval cekaly spolu dite… jenomze ona zemrela pri porodu a on se musel o dite starat sam.. nestihal nic… pomahal mu jeho otec.. byl to pekny film.. jen nevim nazev prosim poradte

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Jestli to nebyl Sandler, ale Affleck, tak by to mohl být Táta na plný úvazek

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/10221-tata-na-plny-uvazek/

Další odpovědi
Hohny

Adam Sandler se sám o dítě stará akorát ve filmu Velký Táta, ale dostane s k němu úplně jinak.
Takže bych to taky spíše viděl na film Táta na plný úvazek s Benem Affleckem.

anonym

Na začátku toho filmu to je napsaný.