Ametyst

Jak se jmenuje tato vlastnost ?

Je mi jedno, co si o mně (někteří ) lidé myslí, nebo povídají. Předpokládám, že se rádi hádají, proto jejich komentáře ani nepřečtu. Nejsem zvědavá ani hádavá.

Nejlepší odpověď
da ny

To nemusí být vlastnost, už vůbec ne typ osobnosti.
Je to „jen“ způsob přístupu k věci/pohled na situaci. Zdravý a asi i rozumný (ten Váš přístup)..
On ten nespokojený brblal čí rýpal, mívá „problém“, nejen sám se sebou.
Vlastně je tak trochu, politování. hodný… 😉
Být nad věcí, je fajn.

Další odpovědi
cappuccino

Ja bych rekla, ze se tomu rika: „byt nad veci“

aliendrone

Předpokládám, že jde o mentální poruchu zvanou:
Obsedantně Samolibé Hovadské Opruzáctví. 😁 😁 😁

elkon

Možná něco z toho: https://zdravi­.euro.cz/clan­ky/flegmatik-vlastnosti-povaha/

paul1

Ani zvědavá, ani hádavá ´= pohodář (nevšední žena) gratuluji 🙂

zjentek

Ehm, toho je. Bude záležet, jestli to máš prokázané, nebo jsou to domněnky. Možná plachost, jemnocit… Strach z lidí, taky životní zkušenosti (to ale není vlastnost). Introverze. Třeba i podezíravost. Tak či onak, vypadá to, že být ve střehu je pro tebe zásadní a pokud to není až patogenní, vypovídá za téměř nulovou míru lhostejnosti, ano, říkám tomu střeh a řadím spíše do instinktů, než vlastností. A mám rád dámy s instinkty, takové až pudové, zvířecí… 🤭😁

Ametyst

Elkon: To je ono! Dík, to si počtu.

elkon

Ametyst, není zač. Ale Aliendrone to trefil přímo na komoru, že, lépe to ani nejde…

Ametyst

🙂 Už jsem pro něj vyčerpala body, dnes to nejde. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Nevadí, každý ví, že jsem SKROMNÝ aliendrone, muehehehe! Spokojím se s tím, že na mém pohřbu uroníš slzičku. Budeš JEDINÁ – a to už něco znamená! 😉 😁 😁

Ametyst

Aliendrone, Ty seš číslo. Radši tu buď mezi námi, i když asi občas trpíš. Ještě to tady s námi vydrž. 🙂