bleskosvodos

jak se jmenuje přípravek,kterým dělají ddd firmy postřík proti štěnicím?

Myslím,že začíná na c,citro nebo tak nějak a možná nějak ůplně jinak.

Nejlepší odpověď
briketka10

je to Cymetrol ?

zdroj diskuze:
Datum: 07.03.2014

Vložil: Lucka
Titulek: štěnice?

Dobrý den, cca 2 měsíce pozorujeme já a děti (každý spíme v jiném pokoji) štípance.Vypadají jako od komára-no klasika,po čase nás napadlo,že by to mohly být štěnice.
Zavolala jsem deratizátora-byl u nás před 3 týdny. Byt prošel,prohlédl, i postele převrátil naruby,gauč-nic se nenašlo. Podotýkám,že my jsme předtím též nic nenašli. Byl proveden preventivní postřik (myslím,že Cymetrol??). Po postřiku jsme nadále „dělali návnadu“,ale stále nebylo nikde nic vidět, ani živé ani mrtvé brouky. A štípance se stále objevují. Hlavně tedy u mne-já mám pocit,že mám snad co hodinu jeden. Je to strašné pro psychiku.
Nechali jsme po 14 dnech provést postřik ještě jeden. Zase jsme nikde nic nenašli-jenom štípance jsou tu stále. Je to možné? A co nyní? Je pravda,že máme v inkriminovaných pokojích parkety..mohou zalézat do škvír-co s tím? Máme podstoupit další postřik? A čím? Co dýmovnice? Manžel je proti- nelíbí se mu ta představa-já půjdu už snad do čehokoliv-hlavně,když to skončí a budeme fungovat normálně.
Velmi děkuji za odpověď a přeji hezký den. Lucka

Více zde: http://www.ste­niceobecna.cz/dis­kuze/

Další odpovědi
Emefej

Nejčastěji používají Cimetrol nebo Cytrol.

pusinka50

A nemohli jste chytit třeba blechy? Neobjevují se vám na povlečení či nočním prádle malé černé tečky?