ivosek.pole

jak se jmenuje písen

Dobrý večer jak se jmenuje tento song spívalito v deník malého poseroutky 1 díky :PPP

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Líbí se mi

Doplňuji:
Knižní sérii Deník malého poseroutky jsem sice nečetla, ale jsou na něho dobré ohlasy lidí kteří knihu četli. Filmy natočené podle knižní předlohy nehodnotím a neporovnávám.
http://www.da­tabazeknih.cz/se­rie/denik-maleho-poseroutky-652

Další odpovědi
marek.29

Nelíbí se mi

Doplňuji:
Viděl sem na youtube 3min a stačilo mi 😁 větší debilitu sem neviděl.. kdyby sis pustil radši nějakej americkej sitcom, tak uděláš líp..