martin14

Jak se jmenuje film?

Potřeboval bych vědět jak se jmenuje jeden film, dávali ho jednou na Cinemaxu a bylo natočeno Číňany nebo Korejci, bylo to o tom že tam bylo několik příběhů, v prvním byl voják který procházel tunelem a když vylezl ven z toho tunelu za ním vylezli duchové zabitých vojáků dál nevím, druhý příběh byl že asi někde v Číne něco bouchlo a všude byla radioaktivita a lide před ni utíkali a skákali z útesů do vody, víc toho vážně nevím je to už hodně dlouho.
Doplňuji:
Jo je to on, díky moc hledal jsem ho dlouho a bez výsledků :)

Nejlepší odpověď
bolak

to vypadá na Kurosawu >> http://www.csfd­.cz/film/5447-sny-akiry-kurosawy/