Daniel90102

Jak se je to vlastně se sytičem?

jak je to vlastně s ním mam pitbike 125 ccm
a když startuju, ma byt dole, nebo nahoře? Vždycky jsem startoval s ním nahoře a i s ním jezdil na hoře pak jsem zjistil, že je to špatně, tak jsem startoval a jezdil se sytičem dole, prosím nějaka rada?

Nejlepší odpověď
mosoj

Startuješ se sytičem, jezdíš bez sytiče. Jestli je to nahoře,nebo dole, je ale tvůj problém. Ještě podotýkám, že se sytičem se provádí studené starty. Pokud startuješ za „tepla“ mělo by to chytat i bez sytiče.

Další odpovědi
Kryšpín

Se sytičem to trochu více bumbá a za pegasem to více zapáchá.

cukrar

Není důležité nahoře, či dole, ale zdali je otevřen, či zavřen.