Werwolfo

Jak se hraje laser game a jaká je vhodná strategie?

Zítra jdu s kamarády na Laser game a nevím úplně přesně jak to funguje, jaká jsou pravidla a jestli je vhodné třeba stát na jednom místě (kempovat) nebo radši běhat a tak.. Tak by mě zajímalo, jestli o něčem někdo z praxe neví :)

Odpovědi
DIH

Laser Game. My jsme to měli tak že – uzavřený prostor ve tmě kde svítili různý barvy, v místnosti byli různé cesty a skrýše, dostaneš vestu se zbraní, na vestě jsou různé body do kterých se musíš trefit aby si měl střelu/bod, ten koho trefíš má pak několik vteřin aby se mohl schovat tzn. že se mu vesta na chvíli „vypne“. Na konci hry by jste měli dostat výpis jaký hráč získal kolik bodů..

Calimë

záleží, jestli budete hrát na týmy nebo všichni proti všem… když všichni proti všem, tak si to chce hlavně hlídat, aby tě někdo nesejmul ze strany, kterou si nebráníš, jinak je už potom celkem jedno jestli běháš či ne, ale víc lidí můžeš zkosit když běháš, ale zase více lidí může sejmout tebe, takže je to těžký

Lutagame

Je to hra kde se máš vyřádit takže když budeš kempit tak je to o ničem i když by jsi zaručeně vyhrál ale vůbec si to neužiješ jestli budete hrát na týmy tak se drž svého spojence aspoň jednoho nebo choďte po 3 aby jste měli větší šance a ty je používej jako přední štít a u sebe si kryj pořádně záda … když všichni proti všem což je dle mého názoru lepší protože to je větší mazec tak je dobré bud teda kleknout si do rohu a rukama si zakrýt vestu na které jsou senzory ale fakt si to neužiješ nebo to dělěj jako úplnej magor jako já :D hodně běhej a kryj si hlavně předek vesty a při střelbě se skrč a když budeš hodně rychlej tak tě ze zadu ani nemůžou trefit … co se týče tý vesty u vás to bude možná jiný ale u nás máš čidlo na zbrani břiše zádech a ramenou vy možná budete mít i helmy v tom případě teda trefuj do helmy kdyby ne tak do ramen a když si nebudou krýt břicho tak tam , když tě trefí tak se asi za 3 – 5 sekund oživíš tak je taková vychytávka když někoho trefíš tak se schovej aby tě neviděl a pak za nim běž a tref ho znova ze zadu a než se vzpamatuje odkud to přišlo ty se schováš a zase uteč pryč a zase a zase a zase :D furt nesmíš nechat je vydechnout nebo můžeš udělat fakt ptákovinu vem si izolepu a přelep si jí senzory na vestě a ani jednou neumřeš :D ale to kdyby ste hrái víc kol jako srandu jinak prostředí je to větší místnost udělaná jako labyrint je tam tma a občas probliknou světla my máme i disco koule takže si to užij !..... :)

Mart1nka

Kdyby chtěl někdo levně zahrát, tip : http://www.to­sevyplati.cz/sle­va/laser-game-az-pro-10-hracu

zetisonapi

Příspěvek smazán administrátorem.