Nikča

Jak se dostat z Florence na letiště?

Nejsem z Prahy a na mapy.cz jsme sice našla několik tras, ale která je nejlepší, když cestuji s těžkým kufrem kolem šesté ráno? Samozřejmě mimo taxi. Děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Florenc – žluté metro – směr Zličín – vystoupit na konečné a odtamtud autobusem č. 100 přímo na letiště.

Nebo to jde ještě přes Můstek, tam přesotupíte na zelený metro, směr Dejvická a z Dejvické bus č. 119. Ale přes ten Zličín to bude o jeden přestup míň.

Šťastnou a pohodovou cestu! :o)

Další odpovědi
hanulka11

http://www.le­tuska.cz/akce/do­prava-na-letiste.php

to jsou žluté autobusy přímo z Florence na letiště