Fífessss12

Jak se dostat v noci z Ústí n.l. do Prahy?

Dobrý den,
chtěla bych jít v sobotu na koncert v Ústí n.l. Problém je, že končí v 1h ráno a já nevím, jak bych se mohla dostat do Prahy. Koukala jsem na Idos.cz, tam vlak jede až někdy ve 4 ráno. Taxík by mně vyšel hrozně draho. Nevíte, jestli není ještě nějaká jiná možnost, jak bych se v tuhle hodinu mohla do Prahy dostat? Nebo neznáte ještě nějaké jiné dopravce kromě toho IDOS? Děkuji.

Odpovědi
slevin

stopem,nebo na kole,–)

anonym

Zkus najít někoho, kdo na koncert jede autem – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=spo­lujizda&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest .

mosoj

Nesmíš chtít všechno hned když to nejde. Než se dostaneš na nádraží budou 02:00 a dvě hod. čekání ještě nikoho nezabilo.