Pokročilý

Jak se dá zpříjemnit......

jak se dá zpříjemnit učení zeměpisu když se chystám na test a učitel to vypráví nudně a bě to nebaví??????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak,jak to říkal J.A. Komenský -" škola hrou". Sedni si se spolužáky,dávejte si otázky a společnými silami na ně odpovídejte.Uvidíš,že se u toho i pobavíte.

Další odpovědi:

Bronzový

Dělej si třeba k základním zápiskům z nudného výkladu veselé poznámky, nebo si vždycky doma dohledej k probrané látce nějakou tu perličku nebo zajímavost, díky které ti potom "vyskočí" v hlavě i zbytek nudných faktů

Zlatý

To sice nevím,ale já ve škole dobře poslouchal učiteele,nuda,nebo ne.Doma jsem potom potřeboval méně času na učení,a víc mi ho zůstalo na to "zpříjemňování". :))

Stříbrný

mě pomáhala taková zeměpisná hra, kterou jsme měli na školních počítačích =) uhádnout vlajky, správně lokalizovat místo.. bohužel nevím, jestli se dá sehnat i jinak než přes školní systémy nebo jak =)
baví tě kreslit? jestli berete mapy, orientaci, státy, zemědělství nebo cokoliv k čemu se dá použít atlas map, zkus si překreslovat mapy z atlasu, vybarvovat, zakreslovat města, třeba jejich zmenšenou nejznámější památku místo obyčejného kolečka - mě to na základce bavilo =)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.