Kelt

Jak se dá se SMS v telefonu přeposlat do počítače?

Mám v telefonu SMS, rád bych si z praktických důvodů některé přeposlal do PC. Co mám nastavit a provést? Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, byly doby, kdy jsem používal program My Phone Explorer, výborný pro práci a zálohování s tehdejšími mobily (připojenými k PC přes kabel). Prý se dělá ještě dnes, ale nwm to jistě, pokud si chci přenést data mezi mobilem a PC, tak užívám jednoduchoučkou appku FTP server a Total Commander přes wifinu. Kdo se má s těmi kabely pořád motat. ;) :)

Další odpovědi
Hlada

Každý výrobce telefonů má svůj program, kterým lze kopírovat data do PC.
Dobře funguje také univerzální MyPhoneExplorer, pomocí kterého lze m.j. snadno zálohovat a kopírovat kontakty mezi různými telefony.
Spojení je možné kabelem, WiFi i BT.

elkon

Já používám HiSuite, nebo My Phone Explorer.